Rengarenk Baby, Child and Young Furniture at ÇAYYOLU

Rengarenk Mobilya Ankara konsept mağazasını Çayyolunda hizmete açtı. Kadın girişimci olarak;

Rengarenk Çayyolu kurucusu Ceyda Tuna bu başlangıcı Çayyolu Haber okurlarına anlattı.

Ceyda Hanım Neden Rengarenk;

Kuşkusuz çocuk ve genç odaları dekorasyonu yetişkinler tarafından özel önem taşıyan ve bir o kadar da keyif veren yaşam alanlarıdır. Çünkü hayatta en değerli varlıklarınız için oluşturulan alanlar insana her şeyden önce mutluluk veriyor. Rengarenk olarak da işimizin özünde günümüzün modern çizgilerinin çağı yakalayan teknoloji ile üretimi ve tüketici ile buluşması yatmaktadır.

Rengarenk kısa zaman içinde; dinamik, renkli ve eğlenceli ürün grupları ile sektörde yerine almış olup her geçen gün tüketici gözünde beğenisini de arttırmaktadır. Rengarenk ürün gruplarına baktığımızda, yeni doğandan gençlik çağına kadar çok geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Ürün tasarımları alışılmışın dışında olup aynı zamanda da her yıl tasarım ödülleri alan ürünlere sahibiz. Ve en önemlisi günümüz markamız bu gücünü hızlı teslimat ve ulaşılabilir bir strateji ile sunuyor.

Tüm bu avantajları düşündüğümüzde geleceği olan bir markanın önünün ne denli açık olduğu ortadadır.

Kadın Girişimci olarak yatırımınızdan bahseder misiniz?

Rengarenk aslında benim de hayatımda bir dönüm noktası. Yıllarca sağlık sektöründe hastanelerin satın alma birimleri ve özel şirketlerde biyomedikal cihazların ihale sorumlusu olarak çalıştım. Yaklaşık 4 yıl öncesinde Ankara’ya taşındığımızda Çayyolu bölgesine yerleşmemiz ve burada yaşamamız bize bölgeyi tanıma imkanını verdi. Ben her şeyden önce bir anneyim ve iki çocuk sahibiyim. Yoğun ve tempolu iş hayatı çocuklarıma olan ilgimi istediğim şekilde yansıtmıyordu. Aklımda sürekli bir iş kurma ve bunu  da yerleşik olduğum bölgede yapma düşüncesi aslında her zaman vardı. Gelişmekte olan ve belirli bir trende sahip olan Çayyolu bölgesinde böyle bir açığı fark ettik. Rengarenk işte tam da bu noktada tüm bunları karşılayabilen bir marka. Tasarımdan başlayarak satış sonrası hizmete kadar sunmuş oldukları iş süreçleri kuşkusuz tatmin ediyordu. Kadın ve anne olmanın önemi yapmış olduğum işe çok katkı sağlıyor. Anne ve anne adayları en önemli iletişimimiz. Sorunları ve ihtiyaçları ortak yaşıyor, biliyor anlayarak çözüm üretiyoruz. Bizim mağazamızda önemli olan tüm ziyaretçilerimizin beklentisini anlayıp ona çözüm üretebilmek. Zaten bunu yapamıyorsak o aile bizim müşterimiz değildir. Günümüzde önemli olan samimiyet ve iletişim. Gerisi zaten gelir.

Mağazamızdan bahsedecek olursak; Yurt içinde 53ncü mağaza olarak; Eskişehir yolu üzerinde KULEEVO’da ailelerin rahatlıkla gelip park sorunu olmadan ve düz ayak gezebildikleri bir nokta. Yaklaşık 400 m2 alanda tüm ürün grupları ile hizmet veriyoruz.

Yeni bir işletme olarak almış olduğunuz tepkiler nasıl?

2018 yılı Mart ayında hizmet vermeye başladığımız mağazamız müşterilerimiz için de kısa sürede bir cazibe merkezi oldu. Açıkçası beklentimizin de üzerinde olumlu tepkiler aldık. Her ziyaretçimizi ailemizin bir parçası olarak görüyor ve onlar ile ticari alışverişin ötesinde bir bağ kuruyoruz. İnsanların güler yüzle ayrılmasını sağlamak en büyük motivasyon kaynağım oluyor. Her bir ziyaretçimiz ile kurduğumuz bağı güçlendirmek işimizin özü.

Test

Form Gönderimi

Tamam